Untitledam na imię Ania i mieszkam w Gdańsku. Na co dzień pracuję w firmie produkcyjnej, natomiast wieczorami staram się usiąść do jednego z moich ulubionych zajęć. Wszystko zależy od mojego aktualnego nastroju. Czasem siadam do maszyny żeby uszyć coś dla siebie albo Julki. Innym razem wybieram wzór, biorę włóczkę i dziergam. Jeszcze innym razem testuję nowe przepisy kulinarne.
Piszę tego bloga, ponieważ chcę pokazać, że pracując, mając dziecko i wszystkie obowiązki domowe można również mieć swoje pasje i je rozwijać. Najczęściej mam wieczorem wolną godzinę, albo dwie. W tym czasie można przygotować sobie wykrój ciucha, przerobić kilkanaście rzędów sweterka albo upiec ciasto. Możliwości jest wiele, trzeba tylko usiąść i zacząć robić. Zdarzają się oczywiście gorsze dni, ale wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wyspać się porządnie i nabrać sił na następny dzień.
Publikuję efekty swojej pracy, żeby podzielić się spostrzeżeniami. Zachęcam do szukania inspiracji i tworzenia. Dzisiaj można znaleźć w sieci setki pomysłów na ubrania, zabawki, ozdoby czy przepisy kulinarne. Wystarczy chcieć i wygospodarować odrobinę czasu.

 

Jeśli masz jakieś uwagi lub chcesz nawiązać kontakt, napisz do mnie:
blog@anizycie.pl